pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Drzwi szklane Mińsk Mazowiecki

Oferujemy wysokiej jakości drzwi szklane w Mińsku Mazowieckim, które w całości produkujemy ze szkła hartowanego oraz laminowanego. Szklane drzwi nadają pomieszczeniu elegancki wygląd i jednocześnie zapewniają przestronność oraz widoczność. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obróbce elementów szklanych, a także w ich montażu. Posiadamy własną linie produkcyjną, dzięki czemu możemy zrealizować praktycznie każdy projekt. Wykonujemy drzwi ze szkła na zamówienie zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Działamy nie tylko na terenie Mińska Mazowieckiego, ale również instalujemy drzwi szklane w Siedlcach, Piasecznie, Warszawie, Pruszkowie i innych, okolicznych miejscowościach.


Drzwi szklane przesuwne, wahadłowe czy też uchylne


W zależności od preferencji Klienta oraz warunków przestrzennych wykonujemy drzwi szklane przesuwne, wahadłowe lub uchylne.


  • Drzwi szklane przesuwne – tego typu drzwi pozwalają zaoszczędzić przestrzeń. Świetnie sprawdzają się w biurach, a także z powodzeniem mogą pełnić rolę przesuwnych ścianek działowych w domach oraz mieszkaniach. Mogą być wyposażone w ręczny lub automatyczny system otwierania.
  • Drzwi szklane wahadłowe – umożliwiają otwieranie w obie strony, wyposażone w system automatycznego domykania. Są wszechstronnym rozwiązaniem, które łączy w sobie elegancję z funkcjonalnością. Mogą być montowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Sprawdzają się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, jak restauracje, placówki medyczne czy też galerie handlowe. Ich zaletą jest intuicyjne otwieranie, niewymagające wysiłku.
  • Drzwi szklane uchylne – tradycyjny typ drzwi stosowany w biurach, przychodniach oraz w domach (np. w kabinach prysznicowych). Dopasowane ościeżnice oraz inne elementy dodatkowe sprawiają, że drzwi prezentują się bardzo elegancko. Doświetlają również pomieszczenie i zapewniają wysoką izolację akustyczną.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje