pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Drzwi szklane Otwock

Oferujemy nowoczesne i solidne drzwi szklane w Otwocku, których jesteśmy producentem. Wykonujemy drzwi ze szkła hartowanego oraz laminowanego, dzięki czemu są one nie tylko niezwykle eleganckie, ale również trwałe i bezpieczne. W zależności od preferencji Klienta, a także warunków przestrzennych możemy zaproponować drzwi szklane wahadłowe, przesuwne czy też tradycyjne drzwi uchylne.

Realizujemy zamówienia nie tylko od Klientów z Otwocka, ale również z okolic. Instalujemy drzwi szklane w Piasecznie, Siedlcach, Mińsku Mazowieckim czy też Górze Kalwarii, gdzie zlokalizowana jest siedziba naszej firmy.


Jakie zalety mają drzwi szklane?


Wbrew pozorom drzwi szklane są odporne na uszkodzenia oraz bezpieczne. Do produkcji drzwi wykorzystujemy wysokiej jakości szkło hartowane i laminowane. W przypadku stłuczenia się tafli szklanej odłamki mają tępo zakończone krawędzie (szkło hartowane) lub są przyklejone do folii (szkło laminowane), co minimalizuje ryzyko skaleczenia się. Ponadto drzwi szklane mają wiele zalet, które sprawiają, że są świetnym wyborem do mieszkań oraz biur:

  • przepuszczalność światła – drzwi szklane zapewniają doświetlenie pomieszczeń;
  • optyczne powiększenie przestrzeni;
  • widoczność – drzwi szklane zapewniają prywatność, a jednocześnie umożliwiają podgląd na inne pomieszczenia i pozwalają zachować kontakt wzrokowy, np. pomiędzy pracownikami;
  • łatwość utrzymania w czystości;
  • trwałość – drzwi szklane są odporne na korozję, deformacje czy też odbarwienia, szkło nie traci swoich właściwości wraz z upływem czasu;
  • ekologiczność – szkło jest materiałem odnawialnym i przyjaznym dla środowiska;
  • możliwość łączenia z innymi materiałami – szkło świetnie wpisuje się w każdy styl wnętrzarski i z powodzeniem można je łączyć z drewnem, aluminium czy też stalą.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje