pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Drzwi szklane Piaseczno

Oferujemy wysokiej jakości drzwi szklane w Piasecznie. Od kilkunastu lat specjalizujemy się w obróbce szkła i montażu konstrukcji szklanych, między innymi drzwi. Posiadamy nowocześnie wyposażoną linie produkcyjną, dzięki czemu możemy korzystać z najnowszych technologii. Wykonujemy drzwi szklane zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapewniamy kompleksową usługę obejmującą:

  • pomoc w wyborze rodzaju szkła, sposobu otwierania, dodatkowych elementów;
  • wykonanie pomiarów oraz projektu;
  • produkcję poszczególnych elementów;
  • transport oraz montaż drzwi szklanych u Klienta.

Na każdym etapie realizacji zlecenia i produkcji drzwi szklanych dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniami Klienta.

Działamy nie tylko na terenie Piaseczna, ale również całego województwa mazowieckiego. Instalujemy między innymi drzwi szklane w Mińsku Mazowieckim, Pruszkowie, Otwocku czy też Grójcu.


Montaż drzwi ze szkła w województwie mazowieckim


Oferujemy między innymi drzwi ze szkła hartowanego. Dzięki temu, nasze drzwi wyróżniają się wysoką odpornością na wstrząsy oraz uszkodzenia mechaniczne. Szkło hartowane zachowuje przezroczystość i jest idealnie gładkie, co ułatwia utrzymanie tafli szklanej w czystości. Drzwi ze szkła hartowanego są odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz korozję, nie ulegają odkształceniom. W przypadku ewentualnego stłuczenia się, szkło hartowane rozpada się na małe odłamki o gładko zakończonych krawędziach, które nie powodują skaleczeń. Zapewniamy, że nasze drzwi szklane są bezpieczne w użytkowaniu.


Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje