pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Drzwi szklane Pruszków

Oferujemy solidne i eleganckie drzwi szklane w Pruszkowie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji, a także montażu konstrukcji szklanych. Własna linia produkcyjna oraz zespół wykwalifikowanych specjalistów umożliwia nam realizację praktycznie każdego projektu. Zapewniamy kompleksową obsługę – od wykonania pomiarów, aż po instalację drzwi szklanych. Dzięki temu mamy wpływ na każdy szczegół i możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych usług.

Współpracujemy z Klientami nie tylko z Pruszkowa, ale również z innych miejscowości sąsiadujących z siedzibą naszej firmy, która znajduje się w Górze Kalwarii. Montujemy między innymi drzwi szklane w Otwocku, Piasecznie, Warszawie, Siedlcach czy też Grójcu.


Drzwi szklane do biur i nie tylko


Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Oferujemy drzwi szklane do biur, galerii handlowych, placówek medycznych, urzędów, lokali gastronomicznych, a także do domów i mieszkań prywatnych. Oferowane przez nasz drzwi szklane wykonujemy z wysokiej jakości szkła hartowanego i laminowanego, dzięki czemu są to trwałe, funkcjonalne i bezpieczne produkty. Zarówno podczas produkcji, jak i montażu drzwi ze szkła w biurze i każdym innym obiekcie bezwzględnie przestrzegamy obowiązujących norm i przepisów budowlanych.


Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje