pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Drzwi szklane Siedlce

Oferujemy wysokiej jakości drzwi szklane w Siedlcach wykonane z odpornego na uszkodzenia szkła hartowanego oraz laminowanego. Szklane drzwi, do niedawna kojarzone raczej z wnętrzami obiektów komercyjnych, zyskują coraz większą popularność wśród Klientów indywidualnych. Drzwi ze szkła świetnie wpisują się w modny obecnie styl industrialny, minimalistyczny, skandynawski, nowoczesny i ponadczasowy styl klasyczny. Świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie stawia się na przestrzenność, doświetlone wnętrza, estetykę i elegancję.


Montaż drzwi ze szkła w województwie mazowieckim


Nasze usługi świadczymy nie tylko dla Klientów z Siedlec, ale z całego województwa mazowieckiego. Oferujemy między innymi instalację drzwi szklanych w Pruszkowie, Piasecznie, Otwocku czy też Górze Kalwarii, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu drzwi ze szkła zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i usługowo-handlowych. Naszym atutem jest kompleksowa obsługa, która obejmuje pomoc w wyborze rodzaju szkła oraz sposobu otwierania drzwi, wykonaniu pomiarów i projektu, produkcji poszczególnych elementów, instalacji drzwi szklanych u Klienta.


Dlaczego warto wybrać drzwi szklane od SG Glass?


Jako producent drzwi szklanych dokładamy wszelkich starań, aby końcowy produkt, który dostarczamy naszym Klientom w pełni spełniał ich oczekiwania. Drzwi wykonujemy z wysokiej jakości szkła hartowanego oraz laminowanego. Specjalna konstrukcja tego typu szkła sprawia, że nasze drzwi są odporne na uszkodzenia mechaniczne, wstrząsy czy też działanie czynników atmosferycznych. Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. Zarówno drzwi wykonane ze szkła laminowanego, jak i hartowanego tworzą solidną konstrukcję. W przypadku ewentualnego stłuczenia się szkła, odłamki pozostają tępo zakończone (szkło hartowane) lub przyklejone do folii (szkło laminowane), co znacząco minimalizuje ryzyko skaleczenia.


Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje