pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Szklane kabiny prysznicowe

Przy produkcji kabin prysznicowych korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości szkła hartowanego, dzięki czemu oferowane przez nas szklane kabiny prysznicowe są wyrobami niezwykle trwałymi, których funkcjonalnością będą mogli się Państwo cieszyć długie lata. Kabiny prysznicowego z przezroczystego szkła w połączeniu z efektowną podłogą szklaną dodadzą każdej łazience wrażenia przestronności i innowacyjności.

Nasi projektanci zrealizują wszystkie Państwa pomysły i dopasują projekt do indywidualnych potrzeb. Wykonujemy szklane kabiny prysznicowe na każdy wymiar, dopasowując produkt do każdego rodzaju łazienki.


Dlaczego warto wybrać kabiny prysznicowe szklane od SG Glass?


Oferowane przez nas kabiny prysznicowe szklane wyróżniają się nowoczesnym designem, odpornością na uszkodzenia, trwałością i łatwością czyszczenia. Naszym atutem jest kompleksowa i profesjonalna obsługa. Zapewniamy fachową pomoc podczas opracowywania projektu, wykonujemy pomiary, zajmujemy się produkcją poszczególnych elementów, a następnie transportujemy je i montujemy kabinę u Klienta. Działamy na obszarze całego województwa mazowieckiego. Instalujemy między innymi kabiny prysznicowe w Otwocku, Siedlcach, Piasecznie, Pruszkowie czy też Górze Kalwarii, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy.

Zapraszamy do kontaktu z doradcami SG Glass.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje