pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Kabiny prysznicowe Otwock

Oferujemy wysokiej jakości kabiny prysznicowe w Otwocku. Naszym atutem jest kompleksowa oraz profesjonalna obsługa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz montażu elementów kabin. Zajmujemy się również ich projektowaniem pod dowolny wymiar. Do produkcji kabin prysznicowych wykorzystujemy wysokiej jakości, wytrzymałe szkło hartowane.

Obszarem naszych działań jest nie tylko Otwock, ale również okolice. Montujemy między innymi kabiny prysznicowe w Mińsku Mazowieckim, Siedlcach czy też Piasecznie. Zapraszamy do kontaktu – siedziba naszej firmy znajduje się w Górze Kalwarii. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.


Solidne kabiny prysznicowe ze szkła hartowanego


Oferowane przez nas kabiny prysznicowe ze szkła hartowanego są solidne, funkcjonalne i jednocześnie wyróżniają się nowoczesnym designem. Dlaczego warto zdecydować się na kabinę od SG Glass? Poznaj najważniejsze zalety naszych produktów:


  • Wytrzymałość – szkło hartowane jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wstrząsy.
  • Bezpieczeństwo – w przypadku stłuczenia się szklanych ścianek, dzięki specjalnej konstrukcji szkła hartowanego, odłamki są tępe i nie powodują poranień.
  • Łatwość utrzymania czystości – ściany oraz drzwi kabiny wykonanej ze szkła hartowanego są idealnie gładkie, co zapobiega osadzaniu się brudu i znacząco ułatwia ich czyszczenie. Ponadto szkło hartowane jest odporne na działanie chemicznych środków czyszczących.
  • Estetyka – nasze kabiny prysznicowe prezentują się niezwykle elegancko w każdym wnętrzu.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje