pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Lustra na wymiar Mińsk Mazowiecki

Oferujemy nowoczesne lustra na wymiar w Mińsku Mazowieckim. Od kilkunastu lat zajmujemy się produkcją oraz montażem szklanych konstrukcji w domach naszych Klientów, a także w biurach, hotelach, galeriach handlowych, placówkach medycznych i innych obiektach użyteczności publicznej. Lustra są nieodzownym elementem w każdej przestrzeni. Pełnią zarówno funkcję użytkową, jak i dekoracyjną.

Posiadamy własną, nowocześnie wyposażoną linię produkcyjną, dzięki czemu możemy realizować różnorodne projekty. Wykonujemy lustra na każdy wymiar i o dowolnym kształcie. Działamy nie tylko na terenie Mińska Mazowieckiego, ale montujemy również lustra na wymiar w Piasecznie, Otwocku, Warszawie, Grójcu czy też Górze Kalwarii, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy.


Lustra na wymiar w ramach


W naszej ofercie znajdują się lustra na wymiar w ramach, a także bezramowe. Wybór rodzaju lustra uzależniony jest od preferencji Klienta, a także warunków przestrzennych. Lustra w ramach drewnianych świetnie wpisują się w styl tradycyjny, klasyczny czy też rustykalny. Z kolei ramy z metalu podkreślą industrialny oraz loftowy charakter wnętrz. Ramy luster mogą mieć różne style oraz wzory – każdy detal opracowujemy razem z Klientem na etapie projektowania.


Nowoczesne lustra na wymiar bezramowe


W nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach bardzo dobrze będą prezentować się nasze lustra na wymiar bezramowe. W tym przypadku lustrzana tafla mocowana jest bezpośrednio do podłoża za pomocą kleju lub specjalnych uchwytów. Lustra bez ram wyróżniają się estetyką. Krawędzie lustra możemy wykończyć w dowolny sposób (szlifowanie, fazowanie, biszlifowanie, brodzenie). Odpowiednie techniki obróbki krawędzi lustra umożliwiają stworzenie unikalnego i niezwykle dekoracyjnego efektu.


Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje