pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Lustra na wymiar Piaseczno

Oferujemy wysokiej jakości lustra na wymiar w Otwocku. Lustra są nieodłącznym elementem wyposażenia wnętrz, pełnią funkcję użytkową, ale również dekoracyjną. Dzięki nim można uzyskać wyjątkowe efekty przestrzenne. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą:

  • pomoc w wyborze typu lustra (ramowe, bezramowe) oraz rodzaju szkła;
  • wykonanie pomiarów;
  • opracowanie projektu;
  • produkcję elementów lustra;
  • transport oraz montaż lustra u Klienta.

Na każdym etapie realizacji zlecenia dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniami Klienta oraz założeniami projektowymi. Działamy na terenie Otwocka oraz całego województwa mazowieckiego. Instalujemy między innymi lustra na wymiar w Siedlcach, Pruszkowie, Piasecznie czy też Górze Kalwarii, gdzie zlokalizowana jest siedziba naszej firmy.


Nowoczesne lustra na wymiar z oświetleniem


Własna linia produkcyjna pozwala nam na realizację praktycznie każdego zlecenia. Wykonujemy lustra na wymiar z oświetleniem, w ramach, a także bezramowe z różnego typu krawędziami. Lustro z oświetleniem tworzy efektowny element dekoracyjny podkreślający styl i charakter wnętrza. Oświetlenie lustra możemy zrealizować na różne sposoby, np. w postaci taśm ledowych lub punktowo. W zależności od rodzaju lustra oświetlenie montujemy wewnątrz ramy czy też wokół tafli. Lustro z oświetleniem możemy wyposażyć w funkcję regulacji natężenia światła czy też jego barwy.


Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje