pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Lustra na wymiar Piaseczno

Oferujemy nowoczesne lustra na wymiar w Piasecznie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obróbce elementów ze szkła. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy zapewniają naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i jesteśmy w stanie wykonać lustro na każdy wymiar, o dowolnym kształcie. W zależności od preferencji Klienta montujemy lustra w ramach drewnianych, metalowych, plastikowych i innych. Wykonujemy także lustra bezramowe z fazowanymi lub szlifowanymi krawędziami. Lustro na wymiar możemy wyposażyć w energooszczędne oświetlenie.

Nasze usługi świadczymy nie tylko na terenie Piaseczna, ale również w okolicy. Zajmujemy się montażem luster na wymiar w Otwocku, Mińsku Mazowieckim, Warszawie, Pruszkowie czy też Górze Kalwarii, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy.


Lustra na wymiar dla salonów fryzjerskich, hoteli, restauracji i nie tylko


Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Wykonujemy lustra na wymiar dla salonów fryzjerskich, restauracji, hoteli, sklepów, placówek medycznych i edukacyjnych czy też muzeów. Podczas produkcji luster zwracamy uwagę na każdy szczegół. Szkło wykorzystywane do ich wykonania poddawane jest specjalnej obróbce, dzięki czemu nasze lustra są trwałe i bezpieczne. W przypadku ewentualnego stłuczenia się odłamki lustra pozostają tępo zakończone, co minimalizuje ryzyko skaleczenia się. Lustra na wymiar do łazienek czy też pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu najczęściej wykonujemy ze szkła hartowanego lub laminowanego.


Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje