pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Lustra na wymiar Pruszków

Oferujemy wysokiej jakości lustra na wymiar w Pruszkowie. Zajmujemy się produkcją oraz montażem luster w domach i mieszkaniach, a także w obiektach użyteczności publicznej: biurach, galeriach handlowych, restauracjach, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, klinikach, przychodniach, hotelach, pensjonatach i wielu innych. Atutem naszej firmy jest kompleksowa i profesjonalna obsługa.

Działamy nie tylko na terenie Pruszkowa, montujemy również lustra na wymiar w Mińsku Mazowieckim, Piasecznie, Warszawie, Grójcu, Siedlcach i w okolicy.


Solidne lustra na wymiar ze szkła hartowanego


W naszej ofercie znajdują się między innymi lustra na wymiar ze szkła hartowanego. Ich główne zalety to trwałość oraz bezpieczeństwo. Z tego powodu bardzo często tego typu lustra montowane są w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, np.: publicznych toaletach, restauracjach czy też budynkach użyteczności publicznej. W przypadku stłuczenia się, szkło hartowane rozpada się na małe, tępo zakończone odłamki, co znacząco minimalizuje ryzyko skaleczenia. Lustro ze szkła hartowanego charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia, a także na działanie czynników atmosferycznych. Niewątpliwą zaletą tego typu luster jest doskonała jakość odbicia. Idealnie gładka tafla lustrzana jest ponadto łatwa do czyszczenia, dzięki czemu zawsze prezentuje się estetycznie i higienicznie.


Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje