pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Lustra na wymiar Siedlce

Oferujemy eleganckie i nowoczesne lustra na wymiar w Siedlcach. Wieloletnie doświadczenie w obróbce szkła pozwala nam zadbać o naszych Klientów w sposób kompleksowy. Mogą oni zawsze liczyć na nasze fachowe doradztwo podczas wyboru lustra. Wykonujemy także niezbędne pomiary oraz szczegółowy projekt. Własna linia produkcyjna umożliwia nam kontrolę jakości na każdym etapie produkcji lustra na wymiar. Końcowym efektem realizacji zlecenia jest transport wszystkich elementów oraz montaż lustra lub luster u Klienta.

Realizujemy zamówienia nie tylko na terenie Siedlec, ale również w okolicy. Instalujemy między innymi lustra na wymiar w Pruszkowie, Warszawie, Grójcu, Otwocku czy też Piasecznie.


Z jakiego typu szkła wykonujemy lustra na zamówienie?


Wykonujemy lustra na zamówienie na każdy wymiar i w dowolnym kształcie. Dzięki wysokiej jakości materiałów stosowanych do ich produkcji, wyróżniają się trwałością, solidnością oraz bezpieczeństwem. Do produkcji luster używamy najczęściej szkła hartowanego oraz laminowanego. Tego typu lustra są znacznie bezpieczniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia niż tradycyjne lustra. Mogą być wykorzystywane w miejscach, gdzie bezpieczeństwo i trwałość są priorytetem, takich jak szkoły i miejsca użyteczności publicznej.


Lutro na wymiar fazowane lub szlifowane


W zależności od upodobań Klienta wykonujemy lustra w ramach oraz bezramowe. W przypadku luster bez ram, ważną kwestią jest odpowiednie wykończenie krawędzi. Klient może wybrać lustro na wymiar fazowane lub szlifowane. Lustra fazowane charakteryzują się krawędziami oszlifowanymi pod pewnym kątem. Faza może mieć dowolną szerokość i przybierać różne wzory. Takie wykończenie sprawia, że lustro bezramowe zyskuje na dekoracyjności i subtelności. Lustra szlifowane posiadają gładkie krawędzie, oszlifowane pod kątem prostym. To proste i estetyczne rozwiązanie, które świetnie wpisuje się w styl nowoczesny i minimalistyczny.


Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje