pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Nadruki na szkle

Nadruki na szkle są najchętniej wybieranym elementem wykończenia kuchni i łazienek. To przysłowiowa wisienka na torcie dodająca smaku nowoczesnym wnętrzom. Wykonamy lub przeniesiemy na szkło dowolną grafikę czy obraz.

Nadruki na szkle wykonujemy na powierzchniach każdej wielkości, nawet na nietypowych konstrukcjach szklanych. Stosujemy utwardzanie promieniami UV, co czyni grafikę na szkle wyjątkowo trwałą. Tworzymy dowolne aranżacje w każdej kolorystyce. Nadruk na szkle ma wiele zastosowań. Może być stosowany do dekoracji szklanych paneli ściennych, drzwi, okien, mebli, witryn sklepowych, butików, restauracji i innych miejsc. Wykorzystywany jest również do tworzenia szklanych dekoracji, witraży, tablic informacyjnych i reklamowych.


Profesjonalny nadruk na szkle w mazowieckim


Jeśli poszukują Państwo ekipy, która wykona profesjonalny nadruk na szkle w mazowieckim, zapraszamy do współpracy z SG Glass. Praca ze szkłem to nasza pasja, którą rozwijamy od kilkunastu lat. Posiadamy nowoczesny sprzęt i korzystamy z najnowszych technologii. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów.
Realizujemy między innymi zamówienia na nadruki na szkle w Pruszkowie, Otwocku, Warszawie, Piasecznie czy też Siedlcach.

Zapraszamy do kontaktu z doradcami SG Glass.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje