pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Nadruki na szkle Pruszków

Oferujemy trwałe i estetyczne nadruki na szkle w Pruszkowie. Wieloletnie doświadczenie w obróbce szkła sprawia, że doskonale znamy jego właściwości. Dzięki temu wiemy, w jaki sposób wykonać wysokiej jakości nadruk na powierzchni szklanej. Stosowana przez nas wszechstronna i innowacyjna technika drukowania UV pozwala na tworzenie unikalnych i trwałych nadruków na różnych rodzajach szkła.

Jeśli potrzebujesz nadruków na szkle o wysokiej jakości i trwałości zapraszamy do współpracy. Realizujemy zlecenia nie tylko dla Klientów z Pruszkowa, ale również z okolic. Wykonujemy między innymi nadruki na szkle w Siedlcach, Piasecznie, Warszawie, Otwocku czy też Górze Kalwarii, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy.


Zastosowanie druku UV na szkle


Druk UV na szkle ma szerokie zastosowanie w różnych branżach ze względu na swoje zalety, takie jak trwałość, wysoka jakość i możliwość personalizacji. Nadruki UV na powierzchniach szklanych znajdują zastosowanie między innymi w takich dziedzinach jak:


  • Reklama i marketing – druk UV na szkle jest często wykorzystywany w reklamie i marketingu. Za jego pomocą możemy stworzyć atrakcyjne i kolorowe nadruki na witrynach sklepowych, oknach i szklanych billboardach.
  • Aranżacja wnętrz – nadruki UV na szkle znajdują zastosowanie w wystroju wnętrz zarówno w przestrzeniach komercyjnych, jak i mieszkalnych. Wykonujemy panele dekoracyjne, obrazy na szklanych ściankach działowych oraz drzwiach, dekorujemy płytki oraz blaty kuchenne i łazienkowe.
  • Sztuka i projektowanie – nadruki na szkle mogą być eksponowane jako obrazy lub elementy instalacji artystycznych.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje