pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Konstrukcje szklane Mińsk Mazowiecki

Oferujemy solidne konstrukcje szklane w Mińsku Mazowieckim. Od kilkunastu lat zajmujemy się obróbką szkła, a nasz zespół tworzą doświadczeni i kreatywni specjaliści, dla których praca ze szkłem jest prawdziwą pasją. Tworzymy zarówno typowe elementy szklane (np. lustra, drzwi, kabiny prysznicowe), jak i niestandardowe konstrukcje. Własna, nowocześnie wyposażona linia produkcyjna umożliwia nam realizację praktycznie każdego projektu. Z przyjemnością podejmujemy się realizacji trudnych wyzwań, a podczas produkcji konstrukcji szklanych zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Działamy nie tylko na terenie Mińska Mazowieckiego, ale również w okolicy. Montujemy różnego typu konstrukcje szklane w Otwocku, Piasecznie, Siedlcach, Pruszkowie czy też Górze Kalwarii, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy.


Nietypowe konstrukcje szklane czyli jakie?


Jakie nietypowe konstrukcje szklane wykonujemy w SG Glass? Przede wszystkim są to instalacje na wymiar, o różnorodnych kształtach i formach. Ich montaż wymaga niekiedy niezwykłej precyzji i doświadczenia. Mogą to być kopuły i dachy szklane instalowane w nowoczesnych budynkach użyteczności publicznej, np. bibliotekach, oranżeriach, galeriach sztuki. Tworzymy również solidne i bezpieczne szklane konstrukcje podwodne, np. tunele widokowe, różnokształtne pawilony szklane do ogrodów botanicznych i zoologicznych, schody ze szkła czy też przeszklone elewacje budynków.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje