pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Konstrukcje szklane Otwock

Oferujemy wysokiej jakości konstrukcje szklane w Otwocku. Tworzymy zarówno typowe instalacje ze szkła, takie jak ścianki działowe, drzwi przesuwne czy też lustra, jak i niebanalne konstrukcje szklane. Nowocześnie wyposażona, własna linia produkcyjna pozwala nam na korzystanie z najnowocześniejszych technologii obróbki szkła, w której specjalizujemy się od kilkunastu lat. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą:

  • fachowe doradztwo w wyborze rodzaju materiałów, wielkości, kształtu oraz sposobu montażu konstrukcji;
  • wykonanie pomiarów;
  • opracowanie szczegółowego projektu;
  • produkcję poszczególnych elementów szklanych;
  • transport oraz montaż instalacji szklanej u Klienta.

Działamy nie tylko na terenie Otwocka – realizujemy również zamówienia na nietypowe konstrukcje szklane w Siedlcach, Pruszkowie, Grójcu, Warszawie czy też Mińsku Mazowieckim.


Solidne i bezpieczne konstrukcje szklane od SG Glass


Jeśli poszukujesz firmy, która wykonuje solidne i bezpieczne konstrukcje szklane, zapraszamy do SG Glass. Nietypowe konstrukcje ze szkła wymagają użycia specjalistycznych technologii i wiedzy inżynierskiej, aby zapewnić ich bezpieczeństwo i trwałość. Szkło używane do takich projektów często musi spełniać wyjątkowe normy i standardy dotyczące wytrzymałości i bezpieczeństwa. Do produkcji naszych instalacji szklanych wykorzystujemy szkło hartowane oraz laminowane. Specjalna konstrukcja obu typów szkła sprawia, że są one wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także działanie czynników zewnętrznych. Ponadto konstrukcje ze szkła hartowanego oraz laminowanego są bezpieczne w użytkowaniu – w przypadku ich ewentualnego stłuczenia się, odłamki są tępo zakończone (szkło hartowane) lub przyklejone do folii (szkło laminowane), co znacznie minimalizuje ryzyko skaleczenia.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje