pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Konstrukcje szklane Piaseczno

Oferujemy niebanalne konstrukcje szklane w Piasecznie wykonane ze szkła hartowanego oraz laminowanego. W obróbce szkła specjalizujemy się od kilkunastu lat, a nasz zespół tworzą ludzie z duszą, dla których jest to nie tylko praca, ale również pasja. Z naszej linii produkcyjnej schodzą niekiedy prawdziwe, szklane dzieła sztuki. Maja Państwo pomysł na nietypową konstrukcją ze szkła, ale jej realizacja wydaje się niemożliwa? Zapraszamy do współpracy! Naszym atutem jest kompleksowa i profesjonalna obsługa: doradzamy, projektujemy, produkujemy i montujemy różnorodne instalacje szklane.

Realizujemy zamówienia nie tylko na terenie Piaseczna, ale również w okolicy. Montujemy między innymi konstrukcje szklane w Pruszkowie, Otwocku, Mińsku Mazowieckim, Warszawie czy też Górze Kalwarii, gdzie zlokalizowana jest siedziba firmy SG Glass.


Niestandardowe konstrukcje szklane zewnętrzne


Właściwości szkła, z którego wykonujemy nasze konstrukcje szklane sprawiają, że mogą być one instalowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Konstrukcje szklane zewnętrzne są odporne na działanie czynników atmosferycznych, mogą pochłaniać promienie UV, nie ulegają deformacjom, a przy tym są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Tworzone przez nas niestandardowe konstrukcje ze szkła zewnętrzne to na przykład:

  • przeszklone elewacje – tworzą nowoczesny i otwarty wygląd budynku, a także zapewniają dużą ilość naturalnego światła;
  • sufity i dachy szklane – pozwalają na tworzenie wnętrz z dużą ilością światła i widoku na otoczenie, stosowane w oranżeriach, galeriach i budynkach użyteczności publicznej;
  • ogrody zimowe – szkło pozwala na utrzymanie stałej temperatury i ochronę przed warunkami atmosferycznymi;
  • przeszklone mosty i chodniki – stanowią unikalne atrakcje turystyczne.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje