pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Podłogi szklane Siedlce

Oferujemy wysokiej jakości konstrukcje szklane w Pruszkowie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i obróbce elementów ze szkła. Tworzymy nie tylko standardowe produkty jak drzwi, lustra czy kabiny prysznicowe, ale wykonujemy również nietypowe konstrukcje ze szkła: dachy, kopuły, elewacje. Nasze instalacje szklane wyróżniają się trwałością, solidnością, bezpieczeństwem użytkowania oraz estetycznym wyglądem.

Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Działamy nie tylko na terenie Pruszkowa, ale również w okolicy. Montujemy konstrukcje szklane w Mińsku Mazowieckim, Piasecznie, Siedlcach, Otwocku czy też Górze Kalwarii, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy.


Profesjonalny projekt oraz montaż konstrukcji szklanej


Zapewniamy kompleksową realizację zleceń i profesjonalną obsługę naszych Klientów. Wspólnie opracowujemy projekt konstrukcji szklanej, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby Klienta, możliwości przestrzenne i warunki otoczenia. Dzięki własnej linii produkcyjnej prowadzimy stały nadzór nad jakością tworzonych elementów i dbamy o każdy detal. Następnie z niezwykła precyzją i dokładnością przeprowadzamy montaż konstrukcji szklanej w docelowym miejscu.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje