pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Konstrukcje szklane Siedlce

Oferujemy solidne i trwałe konstrukcje szklane w Siedlcach. Specjalizujemy się w obróbce szkła od kilkunastu lat. Wiele zrealizowanych zleceń i nieustanny rozwój firmy zaowocowały sporym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami naszego zespołu. Dzięki temu możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Naszym niewątpliwym atutem jest kompleksowa obsługa – od A do Z, począwszy od opracowania koncepcji oraz projektu, przez wykonanie, a na montażu instalacji szklanej kończąc.

Działamy nie tylko na terenie Siedlec, ale również w okolicy. Instalujemy między innymi konstrukcje szklane w Piasecznie, Pruszkowie, Otwocku, Grójcu, Warszawie czy też Mińsku Mazowieckim.


Nietypowe konstrukcje szklane wewnętrzne oraz zewnętrzne


Wykonujemy zarówno konstrukcje szklane wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Do produkcji elementów instalacji wykorzystujemy szkło laminowane oraz hartowane. Dzięki temu nasze konstrukcje są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie warunków atmosferycznych, a przy tym są bezpieczne i estetyczne.

Naszym Klientom oferujemy nie tylko standardowe elementy szklane, jak lustra czy drzwi, ale również nietypowe konstrukcje ze szkła takie jak przeszklone elewacje budynków, dachy, kopuły, fontanny czy też zabudowy szklane o nieregularnych kształtach.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje