pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Produkcja szkła

Szkło hartowane
Tworzymy konstrukcje i produkujemy elementy ze szkła hartowanego dającego poczucie bezpieczeństwa w użytkowaniu. Szkło hartowane, dzięki specjalnej technologii obróbki szkła płaskiego, odznacza się dużą wytrzymałością i sprężystością. Jeśli już ulegnie zniszczeniu, rozpada się na kawałki o gładkich krawędziach, dzięki czemu nie stanowi zagrożenia przy przypadkowym stłuczeniu.

Produkowane przez nas elementy ze szkła hartowanego stosowane są z powodzeniem w przemyśle budowlanym, branży meblarskiej czy w budynkach biurowych. Współpracujemy z deweloperami, producentami wyposażenia wnętrz czy biurami architektonicznymi. Szkło hartowane jest szeroko wykorzystywane przy produkcji kabin prysznicowych, balustrad szklanych, szklanych drzwi i podłóg, przeszklonych ścianek i elementów działowych. Produkujemy także inne konstrukcje ze szkła hartowanego – na zamówienie klienta.

Szkło laminowane
Wyroby ze szkła laminowanego charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne – mają właściwości dźwiękochłonne i możliwości pochłaniania promieniowania UV. Produkcja szkła laminowanego to dość skomplikowany proces zgrzewania ze sobą próżniowo kilku tafli szkła pomiędzy którymi umieszcza się warstwy folii PVB. Dzięki temu procesowi produkty ze szkła laminowanego są wytrzymałe, a nawet jeśli dojdzie do uszkodzenia, elementy szkła przyklejają się do folii i nie powodują skaleczeń.

Oferujemy produkty ze szkła laminowanego na wymiar o dowolnej grubości w zależności od miejsca jego przeznaczenia. Nasze wyroby szklane znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle meblarskim, branży wykończeniowej i wielu innych. Ze szkła laminowanego wykonujemy m.in. balustrady, ścianki, podłogi, drzwi przesuwne, blaty czy elementy ozdobne. Z przyjemnością doradzimy przy wyborze odpowiedniego rodzaju szkła.

Zapraszamy do kontaktu z doradcami SG Glass.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje