pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Balustrady szklane Mińsk Mazowiecki

Oferujemy solidne i bezpieczne balustrady szklane w Mińsku Mazowieckim. To nowoczesne i eleganckie rozwiązanie świetnie wpisuje się w różne style aranżacyjne. Wykonywane przez nas balustrady szklane, montowane są w celu zabezpieczenia obszarów, takich jak balkony, tarasy czy też schody. Jednocześnie umożliwiają one zachowanie widoczności i przestrzenności. Nasze balustrady wykonane ze szkła hartowanego, wyróżniają się estetyką, trwałością i transparentnością.

Zajmujemy się produkcją balustrad ze szkła oraz ich instalacją nie tylko na terenie Mińska Mazowieckiego, ale również całego województwa mazowieckiego. Montujemy między innymi balustrady szklane w Otwocku, Warszawie, Piasecznie czy też Grójcu.


Balustrady szklane mocowane oraz samonośne


Wykonywane przez nas balustrady szklane mogą być mocowane na różne sposoby, w zależności od projektu, preferencji Klienta i warunków lokalowych. Oferujemy balustrady szklane mocowane oraz samonośne.


  • Balustrady szklane mocowane – balustrady tego typu przymocowywane są do innych elementów, takich jak poręcze czy też konstrukcje ze stali nierdzewnej, aluminium lub innych materiałów. Te elementy służą jako podpora dla szklanych paneli. W zależności od potrzeb stosujemy mocowanie punktowe, belkowe lub klipsowe.
  • Balustrady szklane samonośne – balustrady tego typu nie wymagają dodatkowych podpór. Panele szklane utrzymują stabilną pozycję dzięki łączeniu ich ze sobą nawzajem. Niekiedy stosuje się również przezroczyste, praktycznie niezauważalne profile dolne lub górne.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje