pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Balustrady szklane Piaseczno

Oferujemy nowoczesne i wytrzymałe balustrady szklane w Piasecznie wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego. Własna linia produkcyjna oraz zespół doświadczonych specjalistów umożliwia nam realizację każdego zlecenia. Naszym atutem jest profesjonalna i kompleksowa obsługa, dzięki czemu nasi Klienci mogą być pewni, że otrzymają solidny, bezpieczny i dopasowany do indywidualnych preferencji produkt. Balustradę szklaną wykonujemy na podstawie projektu dostarczonego przez Klienta lub opracowanego przez naszych fachowców.

Działamy na terenie Piaseczna, ale również w całej okolicy siedziby naszej firmy, która znajduje się w Górze Kalwarii. Instalujemy między innymi balustrady szklane w Pruszkowie, Siedlcach, Warszawie czy też Mińsku Mazowieckim.


Elegancka i bezpieczna balustrada ze szkła


Balustrada ze szkła prezentuje się niezwykle elegancko w każdym wnętrzu i bardzo dobrze komponuje się z różnymi stylami aranżacyjnymi – od klasycznych, przez minimalistyczne, aż po modernistyczne. Balustrady wykonujemy ze szkła hartowanego, odpornego na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu z powodzeniem mogą być one instalowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Produkowane przez nas balustrady spełniają wszelkie normy, a ich montaż odbywa się zgodnie z przepisami budowlanymi. Balustrady szklane od SG Glass nie tylko dobrze się prezentują, ale również zapewniają bezpieczeństwo ich użytkownikom.

Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Montujemy balustrady szklane w domach, mieszkaniach, hotelach, galeriach handlowych, biurowcach, placówkach medycznych i innych obiektach komercyjnych.


Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje