pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Balustrady szklane Pruszków

Oferujemy wysokiej jakości, eleganckie balustrady szklane w Pruszkowie. Zajmujemy się kompleksową realizacją zleceń obejmującą:

  • pomoc w wyborze typu balustrady oraz rodzaju mocowania;
  • opracowanie projektu, uwzględniając indywidualne wymagania, potrzeby oraz możliwości Klienta;
  • produkcję poszczególnych elementów;
  • transport oraz montaż balustrady szklanej u Klienta.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta oraz zapewnienie bezpieczeństwa podczas użytkowania dostarczonych przez nas konstrukcji. Na każdym etapie realizacji zlecenia dbamy o każdy detal, dzięki czemu nasze balustrady szklane są bezpieczne, funkcjonalne i estetyczne.


Montaż balustrad szklanych w hotelach, galeriach handlowych, domach


Obszar naszych działań to nie tylko Pruszków, ale również okolice. Instalujemy między innymi balustrady szklane w Siedlcach, Otwocku, Piasecznie czy też Grójcu. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zajmujemy się montażem balustrad szklanych w hotelach, biurach, domach prywatnych, blokach mieszkalnych, galeriach handlowo-usługowych, klinikach i innych obiektach użyteczności publicznej. Balustrady wykonujemy ze szkła hartowanego, co umożliwia ich instalację na zewnątrz (tarasy, balkony) oraz wewnątrz budynków (zabezpieczenia schodów i wyższych pięter).


Balustrady szklane samonośne oraz mocowane


Wybór systemu mocowania balustrady uzależniony jest od warunków przestrzennych, a także preferencji Klienta. Oferujemy balustrady szklane samonośne oraz mocowane. Balustrady mocowane opierają się na podporach (belkach, profilach, poręczach), zazwyczaj stalowych lub aluminiowych. Balustrady szklane samonośne, nazywane również bezramowymi, to całoszklane konstrukcje. System mocowania w tym przypadku jest ukryty i praktycznie niewidoczny, dzięki czemu balustrady szklane samonośne prezentują się bardzo elegancko i świetnie wpisują się w nowoczesny czy też minimalistyczny styl. Przygotowanie oraz montaż tego typu balustrady wymaga niezwykłej dokładności i precyzji.


Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje