pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Podłogi szklane Mińsk Mazowiecki

Oferujemy wysokiej jakości podłogi szklane w Mińsku Mazowieckim. To nowoczesne i niezwykle efektowne rozwiązanie, które szybko zyskuje w ostatnich latach na popularności. Wnętrza wypełnione szkłem sprawiają wrażenie bardziej przestronnych, są lepiej doświetlone i estetyczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obróbce szkła i doskonale wiemy, że podczas produkcji elementów szklanych, każdy detal ma niebagatelne znaczenie. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę. Służymy fachowym doradztwem podczas opracowywania projektu podłogi szklanej, realizujemy zlecenie w nowocześnie wyposażonym parku maszynowym, a następnie transportujemy wszystkie elementy i montujemy podłogę.


Solidne i bezpieczne podłogi szklane od SG Glass


Jeśli zależy Państwu na instalacji bezpiecznej podłogi szklanej, zapraszamy do współpracy z SG Glass! Działamy nie tylko na terenie Mińska Mazowieckiego, ale również w okolicy. Montujemy między innymi podłogi szklane w Otwocku, Siedlcach, Pruszkowie, Grójcu czy też Górze Kalwarii, gdzie zlokalizowana jest siedziba naszej firmy.

Podłogi wykonujemy między innymi ze specjalnie skonstruowanego szkła hartowanego. Proces hartowania szkła powoduje, że staje się ono znacznie mocniejsze i bardziej odporne na uderzenia i obciążenia. Ponadto podłoga ze szkła hartowanego jest trwała i odporna na ścieranie – nie trzeba martwić się o porysowania lub zniszczenia jej powierzchni. Szkło hartowane jest gładkie i łatwe do czyszczenia. W przypadku uszkodzenia lub rozbicia podłogi ze szkła hartowanego, odłamki są niewielkie i mają tępo zakończone krawędzie, co zmniejsza ryzyko skaleczenia i poranienia.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje