pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Podłogi szklane Otwock

Oferujemy podłogi szklane w Otwocku wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego oraz laminowanego. Od kilkunastu lat specjalizujemy się w obróbce szkła oraz montażu szklanych konstrukcji. Posiadamy własną, nowocześnie wyposażoną linię produkcyjną, dzięki czemu możemy realizować różnorodne projekty. Działamy kompleksowo i profesjonalnie. Pomagamy dopracować projekt podłogi szklanej, tak aby uwzględniał on osobiste preferencje Klienta oraz możliwości przestrzenne. Wykonujemy poszczególne elementy, a następnie montujemy podłogę ze szkła w miejscu docelowym.

Realizujemy zlecenia nie tylko od Klientów z Otwocka, ale zajmujemy się również instalacją podłóg szklanych w Pruszkowie, Piasecznie, Siedlcach, Mińsku Mazowieckim i innych, okolicznych miejscowościach.


Montaż podłogi szklanej w centrach handlowych, biurach, hotelach


Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Wykonujemy podłogi szklane w centrach handlowych, biurowcach, restauracjach, galeriach sztuki, studiach tańca, muzeach i innych budynkach użyteczności publicznej. Poszczególne elementy podłogi produkujemy ze szkła hartowanego oraz laminowanego. Oba rodzaje szkła charakteryzują się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie chemikaliów i czynników atmosferycznych. Nasze podłogi szklane wyróżniają się dużą wytrzymałością i nie odkształcają się pod wpływem obciążenia, a zatem z powodzeniem mogą być stosowane w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje