pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Podłogi szklane Pruszków

Oferujemy wysokiej jakości podłogi szklane w Pruszkowie. Od kilkunastu lat specjalizujemy się w obróbce szkła. Nasze produkty oraz konstrukcje szklane wyróżniają się solidnością, trwałością i estetycznym wyglądem. Podłogi wykonujemy ze szkła hartowanego oraz laminowanego. Wielowarstwowa konstrukcja szklanej tafli zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania podłogi. Nawet jeśli wierzchnia warstwa ulegnie zniszczeniu, to pozostałe nadal zapewniają stabilność podłogi. Ponadto tego typu posadzka szklana jest ognioodporna oraz dźwiękochłonna.

Realizujemy zlecenia nie tylko na terenie Pruszkowa, ale również w okolicy. Montujemy między innymi podłogi szklane w Mińsku Mazowieckim, Otwocku, Piasecznie, Grójcu, Warszawie czy też Górze Kalwarii, gdzie zlokalizowana jest siedziba firmy SG Glass.


Nowoczesne podłogi szklane z nadrukiem, oświetleniem i efektem 3D


Dzięki nowocześnie wyposażonej, własnej linii produkcyjnej możemy realizować praktycznie każdy projekt – od standardowych do nietypowych podłóg szklanych z nadrukiem, oświetleniem czy też efektem 3D.


  • Podłogi szklane z nadrukami – szkło może być wykorzystane do tworzenia podłóg z nadrukami, co pozwala na personalizację projektu. Takie podłogi są popularne w pomieszczeniach o charakterze artystycznym, takich jak galerie sztuki, muzea czy studia tańca.
  • Podłogi podświetlane – są idealne do tworzenia efektów oświetleniowych i nadają pomieszczeniu magiczny wygląd. Mogą być stosowane w miejscach rozrywki, takich jak kluby, hotele czy kina.
  • Podłogi z efektem 3D – podłogi ze szkła mogą być projektowane tak, aby wydawało się, że prowadzą w przestrzeń 3D, tworząc tym samym unikalny efekt wizualny. Tego typu rozwiązania wykorzystywane są w projektach wystawienniczych i rekreacyjnych.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje