pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Zabudowy i ścianki ze szkła

Szklane zabudowy wizualnie powiększają przestrzeń i pięknie doświetlają przestrzeń. Wspaniale komponują się z naturalnością drewna czy chłodem kamienia. W ciekawy sposób wydzielają przestrzeń, jednocześnie pozostawiając ją jasną i przejrzystą. Rozwiązania takie będą dodawać efektu lekkości i świetlistości w salonach, hotelach czy pomieszczeniach biurowych.

Wykonujemy przeszklone zadaszenia i pokrycia znajdują coraz szersze zastosowanie nie tylko w obiektach użyteczności publicznej ale również na tarasach czy balkonach. Doskonale chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie wpuszczają dużo naturalnego światła. Przy pomocy oszklonych daszków można osłaniać drzwi wejściowe, tarasy czy też np. bankomaty i inne miejsca użyteczności.

Gabloty i półki ze szkła to doskonałe rozwiązanie do zaprezentowania i wyeksponowania produktów w sklepach i na wystawach. Szklane witryny i półki pozwolą w interesujący sposób pokazać eksponaty czy nagrody. Gabloty tworzymy na wymiar, dopasowując indywidualnie punkty oświetlenia tak aby gabloty i szklane szafki jak najlepiej wypełniały swoje zadanie, tworząc interesującą ekspozycję.

Zapraszamy do kontaktu z doradcami SG Glass.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje