pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Zabudowy szklane Mińsk Mazowiecki

Oferujemy wysokiej jakości zabudowy szklane w Mińsku Mazowieckim. W obróbce szkła specjalizujemy się od kilkunastu lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Naszymi atutami są: solidność, terminowość, atrakcyjne ceny oraz kompleksowa obsługa. Naszym Klientom zapewniamy fachową pomoc w doborze materiałów, wykonujemy pomiary, opracowujemy projekt. Wszystkie elementy szklane produkujemy we własnym, nowocześnie wyposażonym parku maszynowym. Następnie transportujemy materiały i przeprowadzamy montaż zabudowy szklanej u Klienta.

Obszarem naszych działań jest nie tylko Mińsk Mazowiecki, ale również okolice. Instalujemy między innymi zabudowy szklane w Otwocku, Piasecznie, Grójcu, Warszawie czy też Górze Kalwarii, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy.


Zabudowy szklane w biurowcach


Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wykonujemy między innymi zabudowy szklane w biurowcach. To nowoczesne i zyskujące na popularności rozwiązanie architektoniczne. Szklane ściany umożliwiają zorganizowanie przestrzeni biurowej w estetyczny i atrakcyjny sposób. Z jednej strony szklana zabudowa pozwala na stworzenie spokojnego miejsca pracy i zapewnienie prywatności, a z drugiej umożliwia pozostanie w kontakcie wzrokowym z pozostałymi współpracownikami czy też obserwację otoczenia przez kierownika zespołu.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje