pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Zabudowy szklane Otwock

Oferujemy wysokiej jakości zabudowy szklane w Otwocku wykonane ze szkła hartowanego i laminowanego. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę. Jestem firmą z wieloletnim doświadczeniem w obróbce szkła, a nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści. W zakres naszej usługi wchodzi nie tylko produkcja elementów zabudowy, ale również fachowa pomoc na etapie projektowania konstrukcji, wykonanie pomiarów, a także montaż zabudowy szklanej we wskazanej przez Klienta lokalizacji.

Realizujemy zlecenia zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Działamy nie tylko na terenie Otwocka, ale również w okolicy. Instalujemy między innymi zabudowy szklane w Pruszkowie, Mińsku Mazowieckim, Warszawie, Piasecznie, Grójcu czy też Siedlcach.


Gdzie znajdują zastosowanie zabudowy ze szkła?


Zabudowy ze szkła znajdują szerokie zastosowanie w architekturze i projektach wnętrz ze względu na swoją elegancję, trwałość i przepuszczalność światła. Wykorzystywane są zarówno w projektach budowlanych komercyjnych, takich jak biura i hotele, jak i w projektach mieszkalnych, gdzie tworzą unikalne i efektowne przestrzenie. Szkło jako materiał oferuje trwałość, a także nowoczesny i estetyczny wygląd.

Zaletą szklanej zabudowy jest również łatwość utrzymania jej w czystości. Szkło hartowane ma idealnie gładką powierzchnię, dzięki czemu zabrudzenia nie wnikają w jego strukturę i można łatwo je zmyć. Z tego powodu zabudowy ze szkła bardzo często montowane są w placówkach medycznych oraz oświatowych.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje