pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Zabudowy szklane Piaseczno

Oferujemy nowoczesne i solidne zabudowy szklane w Piasecznie. Od kilkunastu lat zajmujemy się obróbką szkła, jest to dla nas nie tylko praca, ale wielka pasja. Posiadamy własną linie produkcyjną, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Wykonujemy zabudowy z wysokiej jakości szkła hartowanego oraz laminowanego. Nasze konstrukcje wyróżniają się trwałością, solidnością i dużą precyzją wykonania. Tworzymy zabudowy ze szkła na zamówienie zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Działamy nie tylko na terenie Piaseczna, ale montujemy również zabudowy szklane w Siedlcach, Otwocku, Pruszkowie, Grójcu czy też Górze Kalwarii, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy.


Zabudowy szklane wewnętrzne i zewnętrzne


W SG Glass zabudowy wykonujemy ze szkła hartowanego oraz laminowanego. Są to niezwykle solidne konstrukcje, odporne na uszkodzenia oraz działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu możemy instalować nie tylko zabudowy szklane wewnętrzne, ale również zewnętrzne, takie jak pawilony ogrodowe, wiatrołapy, daszki czy też oszklenia tarasów, balkonów i altan. Zabudowy szklane łatwo utrzymać w czystości – gładka powierzchnia tafli zapobiega wnikaniu zabrudzeń w strukturę szkła i umożliwia szybkie jej umycie.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje