pn.-pt. 8.00 - 16.00
tel.: +48 793 678 711, tel.: +48 695 933 337
e-mail: biuro@sg-glass.pl

Balustrady szklane

Efektowne, dodające smaku każdemu wnętrzu, ale przede wszystkim solidne i bezpieczne balustrady szklane to nasza specjalność. Idealnie sprawdzą się w przestrzeniach biurowych, handlowych i nowoczesnych pomieszczeniach mieszkalnych. Przezroczyste czy też z dekoracyjnym nadrukiem na szkle będą stanowić eleganckie wykończenie balkonów, tarasów czy klatek schodowych. Balustrady wykonujemy z produkowanego przez nas szkła hartowanego oraz laminowanego.


Montaż balustrad szklanych w mazowieckim


Zajmujemy się produkcją, a także montażem balustrad szklanych w województwie mazowieckim. Instalujemy między innymi balustrady ze szkła w Piasecznie, Pruszkowie, Grójcu, Mińsku Mazowieckim, Warszawie czy też Górze Kalwarii, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy.

W naszej ofercie znajdą Państwo balustrady szklane mocowane lub samonośne – zawsze zapewniające pewność i bezpieczeństwo użytkownikom. Zapewniamy profesjonalną pomoc w doborze szkła i dokonaniu pomiarów – wszystkie balustrady wykonujemy pod wymiar, dopasowując projekt do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Zapraszamy do kontaktu z doradcami SG Glass.

Umów się na pomiary i doradztwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalną realizacją kostrukcji ze szkła do domu lub firmy.
To zachęcamy do kontaktu i umówienia terminu pomiarów i doradztwa z naszym pracownikiem.

Nasze realizacje